Obrzeże GARDENER wys. 5,5cm 10m + 20 kotew

Obrzeże ogrodowe gardener

WYSOKOŚĆ 5,5CM

10m + 20 kotew dł 24cmWięcej szczegółów

Promocja!
65,00 zł

70,00 zł

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Obrzeże GARDENER

  • wysokość: 5,5 cm
  • długość: 10 m w jednym odcinku
  • 20 kotew pcv długości 24cm
  • materiał: tworzywo sztuczne

Kolor: ciemny grafit

 

Obrzeże GARDENER przeznaczone jest do tworzenia różnorodnych aranżacji w ogrodzie: do oddzielenia trawnika od ścieżki, nawierzchni grysowej, kory drzewnej, rabat kwiatowych, czy części uprawnej ogrodu.

Obrzeże ogrodowe GARDENER wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Tworzywo jest bardzo elastyczne, dzięki czemu można z niego tworzyć dowolne, niepowtarzalne aranżacje.

Długi odcinek umożliwia wykonanie każdego kształtu bez mozolnego łączenia krótkich kawałków. To pozwala na uzyskanie pięknie wyeksponowanych drzew, krzewów ozdobnych, a przede wszystkim na nadanie wyjątkowego wyglądu każdemu ogrodowi.

Obrzeże GARDENER sprzedawane jest w zestawach ze szpilami marki GARDENER.

Obrzeże GARDENER było w 2016 roku Nowością Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA, Gardenia, oraz Ogród i Ty w Kielcach.

Podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 obrzeże ogrodowe GARDENER zostało wyróżnione za innowacyjność, ekologię i doskonałą jakość Złotym Medalem.

 

Dlaczego elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER jest polecane przez użytkowników:

  • nie trzeba łączyć krótkich odcinków w całość – obrzeże ma długość 10m!
  • dzięki wysokiej elastyczności tworzywa, z którego jest wykonane obrzeże GARDENER, a także opracowanej perforacji podstawy obrzeża, obrzeże bez potrzeby wcześniejszego ogrzewania bardzo łatwo się wygina na wszystkie strony umożliwiając nadanie wymarzonego kształtu.
  • nie trzeba przecinać elementów łącznych aby zrobić koło lub łuk.
  • brak ryzyka uszkodzenia przez kosiarkę – obrzeże GARDENER należy zamontować w taki sposób, by wystawało nie więcej niż 1 cm nad powierzchnię.

 

 Brak komentarzy klienta.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

PayPal